Foglalás telefonon
(00 36) 94 558-030

Hírek

TDM FOCIKUPÁN BRONZÉRMES LETT A CARAMELL CSAPATA

Február 20-án kilencedszer rendezték meg a TDM foci kupát a büki Sportcsarnokban. Az idei teremtornán összesen 8 csapat vett részt, a játékosok négyes csoportokban, két fordulóban mérték össze futball tudásukat, majd ezt követően került sor az elődöntőkre és a dobogós helyekért folytatott meccsekre.

A résztvevő csapatok sportszerű küzdelmet folytattak a győzelemért, és az előző alkalmakhoz hasonlóan ismét jó hangulatban telt a kedd délután. A trófeát végül a Büki Öregfiúk nyerték el újra, az összeszokott csapat évek óta legyőzhetetlen.

Az idei ezüstérmes a Greenfield csapata lett, a harmadik helyezést pedig a Caramell Premium Resort focistái nyerték meg. A díjkiosztó vacsorán az érmes helyezések mellett oklevéllel díjazták a legjobb kapust, a torna gólkirályát, valamint a legjobb mezőnyjátékost. Az egyéni teljesítményeken kívül a Fair Play díj is gazdára talált, továbbá ösztönzésként a legkevesebb pontot szerzett csapatot is oklevéllel és pezsgővel jutalmazták. Idén egy új kategóriát is bevezettek a szervezők, a szurkoló hölgyek szavazhattak a Legsármosabb focistára is, melyet a Caramell Premium Resort sármos masszőre, Németh Botond nyert el.