(00 36) 94 558-030 / (00 36) 30 616 8321

H-9740 Bük, Európa út 18.

Front Office Manager álláslehetőség

A Caramell Premium Resort állást hirdet az alábbi pozícióba: Front Office Manager

Feladatok:

  • a recepciós és rezervációs kollégák irányítása, tréningezése, munkájuk beosztása és értékelése, megjelenésük és kommunikációjuk ellenőrzése
  • a szálloda könyvelési csapatának szükséges riportok elkészítése, számlázási feladatok elvégzése, pénzmozgások ellenőrzése
  • a szálloda szobafoglalásainak kezelése (pl. lemondások felügyelete)
  • vendégek szívélyes és professzionális fogadása, tájékoztatása
  • a vendégelégedettség folyamatos mérése, vendégpanaszok kezelése, vendégvélemények megválaszolása
  • elszámolások, riportok készítése a szállodavezetőség felé
  • a szálloda szolgáltatásainak hatékony értékesítése
  • együttműködés a szálloda összes részlegével
  • aktív részvétel a recepción felmerülő operatív feladatok ellátásában

Az állás betöltéséhez szükséges elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség és a turizmusban szerzett munkatapasztalat
  • magabiztos német és angol nyelvtudás
  • pontos, önálló, proaktív munkavégzés
  • jó vezetői, szervezői és együttműködési képesség
  • kiváló kommunikációs készség, gyors és megoldásközpontú reagálás készsége
  • számítógépes ismeretek
  • vendégközpontúság
  • szállodai PMS pl. HostWare ismerete

Amit kínálunk:

  • színes, változatos munka egy négy csillagos szállodában
  • hosszútávú, stabil munkahely
  • fix- versenyképes bérezés, fiatalos jó csapat, igényes munkakörnyezet
  • térítésmentes étkezés munkanapokon
  • utazási költségtérítés nem büki lakóhely esetén
  • kedvezményes pihenési lehetőség több magyarországi partnerszállodánál
  • előrelépési és fejlődési lehetőség
  • cafeteria

Jelentkezni önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet az alábbi e-mail-címen: hr@caramell.hu

További bejegyzések

Recepciós álláslehetőség

A bükfürdői Caramell Premium Resort****superior szálloda állást hirdet az alábbi pozícióba: RECEPCIÓS Milyen feladatokban számítunk

H-9740 Bükfürdő, Európa út 18.