(00 36) 94 558-030 / (00 36) 30 616 8321

H-9740 Bük, Európa út 18.

RECEPCIÓS / WELLNESS RECEPCIÓS ÁLLÁSLEHETŐSÉG

A Caramell Premium Resort  wellness- és konferenciaszálloda munkatársat keres az alábbi munkakörre:

RECEPCIÓS / WELLNESS RECEPCIÓS

Feladatok:

  • Érkező vendégek fogadása
  • Vendégpanaszok kezelése
  • Bejövő hívások fogadása vagy kimenő hívások indítása
  • Megrendelések, foglalások rögzítése
  • Egyéb, az értékesítéshez kapcsolódó feladatok
  • A wellness részleg vendégeinek fogadása, azok részletes, mindenre kiterjedő tájékoztatása a szolgáltatásokkal kapcsolatban
  • A szálloda wellness recepciós munkaterületének és a wellness szolgáltatás egyéb területeinek napi szintű felügyelete
  • Folyamatos kapcsolattartás a front office vezetőjével és annak munkatársaival
  • Folyamatos kapcsolattartás a wellness részleg vezetőjével és annak beosztott munkatársaival
  • A wellness részleg készlet- és anyaggazdálkodásának, valamint teljes munkaterületének kisegítő felügyelete
  • Belső értékesítési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szolgáltatás és értékesítés centrikus személyiség
  • Jól terhelhetőség
  • Angol vagy Német nyelvismeret
  • MS Office magabiztos használata
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Pozitív, lendületes kitartó személyiség
  • Vendég orientált szemléletmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Hostware rendszer ismerete
  • Szállodaiparban szerzett tapasztalat

Amit szállodánk kínál:

  • Fiatalos, profi csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Pozitív munkahelyi légkör
  • Bejelentett hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés (30 Ft / km)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség és egyéb juttatások
  • Előrelépési lehetőség

Hogyan tudsz jelentkezni:

Küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat a hr@caramell.hu e-mail címre!

Légy Te is a csapatunk tagja!

H-9740 Bükfürdő, Európa út 18.