Foglalás telefonon
(00 36) 94 558-030

Hírek

EZÜSTÉRMES LETT A CARAMELL CSAPATA A TDM FOCIKUPÁN

Február 19-én tizedszer rendezték meg a helyi turisztikai menedzsment által szervezett foci kupát a Büki Sportcsarnokban. Az idei teremtornán nyolc csapat vett részt. A játékosok négyes csoportokban, két fordulóban mérték össze futballtudásukat, majd ezt követően került sor az elődöntőkre és a dobogós helyekért folytatott meccsekre. 18 mérkőzésen 76 gól született.  Idén megismétlődött a tavalyi döntő, azaz a trófeát - immár nyolcadszor - a Büki Öregfiúk nyerték, az összeszokott csapat évek óta legyőzhetetlen (igaz, a csoportmérkőzéseken a TDM csapata diadalmaskodott felettük). Az idei ezüstérmes szállodánk, a Caramell Premium Resort csapata lett, a harmadik helyezést pedig a Büki Gyógyfürdő csapata szerezte meg.

A díjkiosztó-energiapótló vacsorán az érmes helyezések mellett oklevéllel díjazták a legjobb kapust, a torna gólkirályát, valamint a legjobb mezőnyjátékost. Az egyéni teljesítményeken kívül a Fair Play díj is gazdára talált, továbbá ösztönzésként a legkevesebb pontot szerzett csapatot is oklevéllel és pezsgővel jutalmazták. A Legsármosabb focistára idén is a lelátón helyet foglaló szurkoló hölgyek szavazhattak.

Tavaly egy új kategóriát is bevezettek a szervezők, a szurkoló hölgyek szavazhattak a legsármosabb focistára, melyet idén is a Caramell Premium Resort sármos kollégája, Trittremmel István nyert el.