(00 36) 94 558-030 / (00 36) 30 616 8321

H-9740 Bük, Európa út 18.

ANIMÁTORI ÁLLÁSLEHETŐSÉG

A bükfürdői Caramell Premium Resort****superior szálloda állást hirdet az alábbi pozícióba:

SZÁLLODAI ANIMÁTOR

Milyen feladatokban számítunk rád

  • Gyermekek felügyelete
  • Gyermek és felnőtt foglalkozások és sportprogramok lebonyolítása a szállóvendégek részére
  • Kreatív, kézműves és ügyességi foglalkozások lebonyolítása
  • A szállodában pihenő gyermekek tájékoztatása a gyerekprogramokról, lehetőségekről, gyerekek toborzása a foglalkozásokra
  • Kristály Torony Kalandpark animátori feladatok végrehajtása

Mi az, amit mi kérünk tőled

  • Kreatív, önálló munkavégzés
  • Gyermek-szeretet, gyerekek nyelvén való kiváló kommunikáció
  • Türelem és rugalmasság
  • Sport világában való jártasság

További előnyök

  • Idegen nyelv (német vagy angol) ismerete, valamint hasonló területen szerzett tapasztalat

Mit kínálunk számodra

  • Versenyképes fizetés
  • Pozitív munkahelyi légkör, fiatal, profi, elhivatott szakmai csapat
  • Bejelentett hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai tréningek
  • Utazási költségtérítés (30Ft / km)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség partnerszállodáinkban és egyéb szállodai szolgáltatás kedvezmények, juttatások
  • Egyszeri ingyenes étkezés a munkahelyen

Hogyan tudsz jelentkezni

Küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat a hr@caramell.hu e-mail címre!

Légy Te is a csapatunk tagja!

H-9740 Bükfürdő, Európa út 18.