(00 36) 94 558-030 / (00 36) 30 616 8321

H-9740 Bükfürdő, Európa út 18.

Szakács álláslehetőség!

Önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes műszakvezető szakácsot keresünk kiemelt bérezéssel (nettó: 300 000 Ft- 360 000 Ft) fiatalos dinamikus csapatunkba azonnali kezdéssel, igény szerint szállás biztosítással!

Főbb feladatok, munkák

  • Ételek elkészítése Cheffel egyeztetett receptúrák alapján
  • Tálalási feladatok ellátása
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • Munkaterület és a hozzá tartozó gépek tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Precíz, pontos és kreatív munkavégzés
  • Vendégközpontú gondolkodás, segítőkész és rugalmas személyiség
  • Önállóan és csapatban történő munkavégzésre alkalmasság
  • Munkájára, önmagára és környezetére igényes személy
  • Ápolt megjelenés
  • Szakács végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Idegen nyelv alapszintű ismerete (angol és/vagy német)

Amit kínálunk

  • Folyamatos, hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Napi egyszeri étkezés és személyzeti védőital
  • Folyamatos szakmai kihívás

Jelentkezz fényképes önéletrajzoddal a hr@caramell.hu email címen! Bővebb információ a 06 94 558 030 –as telefonszámon.

További bejegyzések

Folytatódik a Caramell ovi!

Szállodánkban folytatódik a Caramell ovi a legkisebb szállóvendégek számára. Szakképzett óvoda pedagógusaink gondoskodnak a gyermekek