(00 36) 94 558-030 / (00 36) 30 616 8321

H-9740 Bük, Európa út 18.

SZAKÁCS ÁLLÁSLEHETŐSÉG

A bükfürdői Caramell Premium Resort****superior szálloda állást hirdet az alábbi pozícióba: SZAKÁCS

Feladatok:

  • Ételek elkészítése Cheffel egyeztetett receptúrák alapján
  • Tálalási feladatok ellátása
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • Munkaterület és a hozzá tartozó gépek tisztán tartása
  • HACCP szabályok betartása

Az ideális jelentkező:

  • Precíz, pontos és kreatív
  • Vendégközpontú, segítőkész és rugalmas
  • Önállóan és csapatban is tud dolgozni
  • Munkájára, önmagára és környezetére igényes
  • Ápolt megjelenésű
  • Szakács végzettségű

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Folyamatos, hosszútávú munkalehetőség (nem szezonális!)
  • Fiatalos csapat
  • Napi egyszeri étkezés és személyzeti védőital
  • Igényes munkakörnyezet
  • Utazási költségtérítés (30 Ft / km)
  • szükség esetén szállást biztosítunk

Jelentkezz fényképes önéletrajzoddal a hr@caramell.hu email címen! További információ: 06 30 646 2448

További bejegyzések

Báros álláslehetőség

A Caramell Premium Resort wellness- és konferenciaszálloda munkatársat keres az alábbi munkakörre: Báros Főbb feladatok,

A bükfürdői Caramell Premium Resort****superior szálloda állást hirdet az alábbi pozícióba: SZAKÁCS Feladatok: Ételek elkészítése

H-9740 Bükfürdő, Európa út 18.