(00 36) 94 558-030 / (00 36) 30 616 8321

H-9740 Bük, Európa út 18.

ÚSZÓMESTERI ÁLLÁSLEHETŐSÉG

A bükfürdői Caramell Premium Resort****superior szálloda állást hirdet az alábbi pozícióba: ÚSZÓMESTER

Főbb feladatok, munkák

  • A szállodai wellness részleg rendeltetésszerű üzemeltetéséhez szükséges feltételek biztosítása, medencék és szaunák felügyelete, házirend betartatása
  • Vendégek felügyelete és a munkakörnyezet rendben tartása
  • A vendégek kulturált, udvarias, színvonalas kiszolgálásának biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Megbízhatóság, precizitás
  • Önállóság
  • Vendégközpontú gondolkodásmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Szállodai területen szerzett tapasztalat
  • Úszómester vagy uszodamesteri képesítés
  • Német vagy angol nyelv alap szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatalos, profi csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Pozitív munkahelyi légkör
  • Bejelentett hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási költségtérítés (30 Ft / km)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség és egyéb juttatások

Hogyan tudsz jelentkezni:

Küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat a hr@caramell.hu e-mail címre!

Légy Te is a csapatunk tagja!

H-9740 Bükfürdő, Európa út 18.