(00 36) 94 558-030 / (00 36) 30 616 8321

H-9740 Bük, Európa út 18.

Báros álláslehetőség

A Caramell Premium Resort wellness- és konferenciaszálloda munkatársat keres az alábbi munkakörre:

Báros

Főbb feladatok, munkák

  • Vendégek szakszerű, udvarias kiszolgálása
  • Fizettetés, kasszakezelés, számlázás
  • Saját munkakörnyezeted tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Udvarias, kedves és vidám személyiség
  • Vendég orientált személyiség
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Precizitás, pontosság
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Jó problémamegoldó képesség és kommunikációs készség
  • Elhivatottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Idegen nyelv ismerete
  • Bármixer vagy barista végzettség

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő kereslet
  • Bejelentett hosszú távú munkalehetőség
  • Személyzeti étkezés
  • Fiatal, profi csapat
  • Előrelépési lehetőség
  • Útiköltség térítés (30Ft/km)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség partnerszállodáinkban
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségek, tréningek

Munkavégzés helye

  • Bük

Jelentkezz fényképes önéletrajzzal a hr@caramell.hu e-mail címen!

További bejegyzések

A Caramell Premium Resort wellness- és konferenciaszálloda munkatársat keres az alábbi munkakörre: Báros Főbb feladatok,

SZAKÁCS ÁLLÁSLEHETŐSÉG

A bükfürdői Caramell Premium Resort****superior szálloda állást hirdet az alábbi pozícióba: SZAKÁCS Feladatok: Ételek elkészítése

H-9740 Bükfürdő, Európa út 18.